Shqip  English


E N G I N E E R I N G    I N S T A L L A T I O N     M A I N T E N A N C E


Ballina
::   Produktet ::   Pėr ne ::   Galeria ::   Partnerėt ::   Kontakt


.
 
 
 Mirėsevini nė TREO ELECTRONICS
 

   SHĖRBIMET TONA :

   -   Dizajnimi dhe Planifikimi,
   -   Rekomandime Profesionale,
   -  
Cmime konkuruese,
   -   Instalimi i Sistemeve,
   -   Servisimi dhe Mirėmbajtja 24/7,
   -   Garancion nė Pajisje dhe Instalim,
   -   Trajnim professional,
   -   Furnizim me pjesė rezervė.

      
>> kliko kėtu pėr produktet 

TREO Electronics
Ėshtė kompani e cila ka filluar punėn e
saj nė vitin 2005.


Aktiviteti ynė kryesor ėshtė:
Sistemet Elektronike tė Sigurisė
dhe Paisje Bankare.TREO Electronics aktualisht ka tė punėsuar
mbi 18 punėtorė duke pėrfshirė kėtu Inxhinjerė
dhe teknikė e instalimit qė punojnė sė bashku
nė arritjen e qėllimeve tė kompanisė duke
Projektuar, Implementuar dhe Mirėmbajtur.>> kliko kėtu pėr mė shumė

 
 

Ballina   ::   Produktet   ::   Pėr ne   ::   Galeria   ::   Partnerėt   ::   Kontakt

 
  Copyright © 2011 TreoElectronics.net / Mob: 044 250 250